Biżuteria na wakacje

Wyjazd na wakacje, pełna walizka ubrań i odwieczny dylemat — zabierać biżuterię czy nie?

Jakie trendy dotyczące biżuterii panują dziś na plażach?

Wyjazd na wakacje, pełna walizka ubrań i odwieczny dylemat — zabierać biżuterię czy nie? O ile panowie zwykle na urlopie ograniczają się do zegarka, tak paniom szkoda zrezygnować ze spacerów po nadmorskich promenadach bez błyskotek w uszach czy naszyjnika. Jakie trendy dotyczące biżuterii panują dziś na plażach?

Wyjazd na wczasy oznacza pewne ograniczenie w zakresie garderoby. Wiadomo przecież, że nie zabierzemy ze sobą całej szafy. Możemy za to zabrać swoje ulubione ubrania. Na zdjęciach z wakacji chcemy wyglądać dobrze, nic więc dziwnego, że zabieramy najmodniejsze stroje. Co jednak z biżuterią?

Biżuteria na plażę? Jasne, że tak!

Na plaży króluje bikini. Wiadomo, że do kąpieli w morzu czy opalania kobiety nie wychodzą w pełnym makijażu, ale niewątpliwie mimo to starają się wyglądać atrakcyjnie. Współcześnie do strojów kąpielowych coraz częściej tworzone są specjalne zestawy biżuterii. Błyszczące bransolety będą się pięknie prezentować na piaszczystych plażach, zwłaszcza wtedy, gdy zaczną mienić się w promieniach słonecznych. Modne są również naszyjniki. Każde bikini wiąże się z głębokim dekoltem, a więc spokojnie można ozdobić go naszyjnikiem, najlepiej długim. Musimy jednak zwrócić uwagę na niego podczas opalania — najlepiej będzie po prostu go zdjąć. Jeśli tego nie zrobimy, możemy mieć później problem z wyrównaniem opalenizny. Przed kilkoma laty wielką popularnością cieszyły się bransoletki na stopy. Dziś popularniejsze są tak zwane bose sandały — ozdoba, która wygląda jak delikatne japonki, ale pozwala chodzić na boso. Na plażę idealna!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *