Jak dobrać rozmiar bransoletki?

Bransoletki są prawdziwymi dziełami sztuki. Zaczynając od tych delikatnych czasem nawet niemalże niewidocznych, poprzez te już widoczne, aż do bogato zdobionych, są prawdziwą ozdobą każdej dłoni, czy to dziecięcej, czy też młodzieżowej, a także kobiecej i męskiej. Są więc fantastycznym pomysłem na prezent.

Tak jak każdy inny rodzaj biżuterii, bransoletka powinna być idealnie dobrana do nadgarstka, by prezentować się znakomicie, nie wrzynać się w niego, nie krępować ruchów, a przy okazji nie ryzykować jej zerwania czy zgubienia.

Jeżeli chcemy zakupić bransoletkę w sklepie stacjonarnym, gdzie możemy ją przymierzyć to z dobraniem odpowiedniego rozmiaru nie będzie problemu. Aczkolwiek, jeżeli chcemy kupić bransoletkę w prezencie bądź kupić sobie korzystając ze sklepów online wybór odpowiedniej długości może być już problematyczny, lecz jak najbardziej możliwy. Aby ułatwić Państwu dobranie odpowiedniej długości bransoletki, przedstawiamy kilka sposobów, które w bardzo łatwy sposób pomogą to zweryfikować:

  • ZMIERZ BRANSOLETKĘ, KTÓRĄ JUŻ POSIADASZ
  • ZMIERZ NADGARSTEK, ABY DOBRAĆ DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI
  • UNIWERSALNY SPOSÓB DOBORU DŁUGOŚCI BRANSOLETKI

Jeżeli znamy już obwód swojego nadgarstka należy doliczyć do niego niezbędne 1-1,5 cm luzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *